Desky OSB, desky QSB, dřevotřískové desky

Desky OSB

OSB desky (Oriented strand board) je deska lisovaná pryskyřicí z orientovaných štěpek z jehličnatého dřeva. Desky mají široké využití. OSB desky jsou lehký stavební materiál využívající se ke stavbě celého domu, opláštění konstrukcí, na podlahy či stropy. Naše OSB desky jsou nezávadné bez obsahu formaldehydu, splňují přísné hygienické normy.


Desky QSB

QSB desky jsou vysoce odolné dřevotřískové jednovrstvé desky, vyrobené ze speciálně tříděných třísek. Tíme se zabezpečí kompaktnost a vysoká hustota materiálu desky v celém průřezu tloušťky. Při výrobě QSB deskys je použito vysoce kvalitní MUF lepidlo, což umožňuje použití desky ve vlhkém prostředí. Moderní konstrukční materiál - QSB desky jsou svými vlastnosti určeny pro konečné použití zejména jako podkladový nosný materiál ve stavebním či nábytkářském průmyslu. QSB desky jsou obdobou známých OSB desek. QSB desky jsou rozměrově stálé a jsou zdravotně nezávadné. QSB desky ceník v přehledné tabulce zveřejňuje naše ceny tohoto žádaného konstrukčního materiálu.

 

Dřevotřískové desky

Třívrstvé oboustranně broušené dřevotřískové desky jsou vyrobeny ze 100% dřevěné hmoty (z jehličnatých a listnatých stromů). Desky jsou určeny pro suché prostředí a jsou vhodné pro laminování, kašírování a potahování laminátem či dýhování.